Akcija!

Planet Industrial RS-232 to 100Base-FX Open slot Media Converter (Fiber, Vary on SFP module) (-40~75)

523,88 kn

Raspoloživost: Dostupno još 2 komada.

Dodaj u listu želja
Dodaj u listu želja
SKU: PLT-ICS-2105A-RMA Kategorija:

Planet ICS-2105A, IP30 Industrial RS-232 RS-422 RS-485 to 100Base-FX Media Converter (Fiber, Vary on SFP module) Distance 2km up to 120km (Vary on SFP module), 50 or 62.5 125 m multi-mode fiber cable

Težina 1 kg
Proizvođač

Planet Technology

Jamstvo

12

Raspoloživost

Dostupno još 2 komada.

Upit o proizvodu: Planet Industrial RS-232 to 100Base-FX Open slot Media Converter (Fiber, Vary on SFP module) (-40~75)

Ukoliko trebate dodatne informacije o proizvodu, ispunite formular. Odgovorit ćemo vam u što kraćem roku.

    ime (obavezno)

    email (obavezno)

    Upit

    Vaša poruka